Şimdi Moda Somon DNA Gençlik Aşısı

Yapılan bilimsel araştırmalara göre ciltte eksilen proteinleri tamamlayabilen en iyi kaynağın somon balığının sütünden elde edilen Somon DNA'sı olduğu belirtiliyor. Hem insan DNA’sına benzerliği açısından hem de cilt üzerinde tazelenme, yenilenme ve anti-aging etkisinden dolayı somon balıklarından yararlanılıyor.

Yaşlanma sorununa çözüm olarak geliştirilen Somon DNA ile ciltteki kırışıklıklar fark edilir derecede azalıyor. Somon DNA, cildi tekrar pürüzsüz ve aydınlık bir görünüme kavuşturuyor ve aynı zamanda daha genç kalınmasını sağlıyor. Somon DNA’sının içerdiği Omega 3 yağ asitleri ile her zaman genç ve kaliteli bir cilde sahip olabileceğimizi dile getirilirken, bu yöntemi kırışıp buluşmadan önce yaptırmak gerekiyor. Çünkü bu uygulama ayrıca yaşlanmaya karşı yaptırılan koruyucu bir yöntem olarak sizi her zaman genç bir görünüme kavuşturur. Somon DNA herhangi bir cerrahi müdahaleye maruz kalmadan cildinizi yaşlanmaya karşı güçlendiriyor. Yani ilerleyen yaşlarda meydana gelecek kırışıklık ya da sarkmaları önlemiş oluyor. Somon balığına alerjisi olanlar bile rahatlıklar bu uygulamadan faydalanabiliyor.

Somon DNA ile cilt sıkılaşıyor, sarkmalar toparlanıyor, kırışıklıklar azalıyor!

Somon DNA'sı ile uygulanan her seansta cilt yapısı güçleniyor ve cildin esneklik ve sıkılığını oranlayarak artırıyor. UVB’ye bağlı olarak gelişen radyasyon hasarını engelliyor ve cildin azalan nem dengesini düzenliyor.

Somon DNA’sının kullanıldığı bölgeler; yüz, boyun – dekolte, el, dudak bölgeleri, göz çevresi, hamilelik sonrası oluşan çatlaklar, akne skarları, iç kol ve dizde görülen sarkma tedavileri olarak sıralanıyor. Cilt yenilemede klinik olarak kanıtlanmış, yepyeni ve üstün bir yaklaşım sunan Somon DNA’sı ile ciltteki kırışıklıkların derinleşmesinin, gözaltı torbalarının belirginleşmesinin zamanla azalıyor. İlk seanstan itibaren ciltteki etki anında görülüyor. Kademeli olarak her seanstan sonra artan belirgin iyileşme 12 ay boyunca etkinliğini koruyor. Uygulama seans aralıkları ve sayısı cildin ihtiyacına göre belirleniyor. Pi sistem olarak da geçen Somon DNA’sı kadın, erkek, genç, olgun tüm cilt tiplerine uygulanıyor Yapılan klinik araştırmalarına göre bu uygulama cildi derinden nemlendirerek elastikiyet ve sıkılaşma sağlıyor. Cildi güçlendiriyor ve UVB radyasyon hasarına karşı koruyor